Франківець погрожує підірвати квартиру з родиною через борги за комуналку

news-image: Франківець погрожує підірвати квартиру з родиною через борги за комуналку
Підірвати квартиру разом з родиною погрожує анонімний власник у своєму листі до КП "Муніципальна інвестиційна управляюча компанія".

Лист з небезпечними погрозами надійшов поштою. У листі автор детально описує як підірве квартиру газом, ймовірно, через отриману ним претензію за несплату комунальних послуг. Про це Муніципальна інвестиційна управляюча компанія повідомила на своїй сторінці в соцмережі.

"До боргів аноніма за його словами "довела влада Гройсмана-Порошенка". Відповідно до закону "Про звернення громадян" письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає. Однак з огляду на можливу суспільну небезпеку, юридична служба МІУК переслала анонімку до Служби безпеки України", - йдеться в дописі.

Водночас МІУК нагадує, що для всіх боржників є можливість безвідсоткової реструктуризації суми боргу. Натомість списати існуючі борги комунальне підприємство не має жодною юридичної можливості.

Світлина від Муніципальна інвестиційна управляюча компанія.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 04.09.2019 12:54
загрузка...