Франківка написала свій перший роман і отримала відзнаку на "Коронації слова"

news-image: Франківка написала свій перший роман і отримала відзнаку на "Коронації слова"
Мешканка Івано-Франківська Людмила Лінник-Савка здобула на "Коронації слова" відзнаку за найкращий твір про кохання в номінації "Романи".

6 червня у Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулась 19-та церемонія нагородження літературною премією "Коронація слова", пише Бліц-Інфо.

Серед лауретів літературної премії - відома франківська блогерка Людмила Лінник-Савка. Твір, що відзначили, називається "Шукач".

"Мені дуже складно знайти слова, щоб описати свої емоції з цього приводу! Мої рідні і друзі дуже часто казали мені: "Пиши! Ти можеш це робити. Ти маєш писати не тільки у ФБ". Я лише відмахувалася від них. І сміялася, що яка з мене письменниця? Так, блогерка-самоучка, не більшеІ що тепер? Це мій справжній письменницький дебют. Це мої крила. І сьогодні я літаю! Дякую причетним безпосередньо чи ситуативно. Далі буде. Тепер я точно це знаю!", - ділиться емоціями франківка у мережі.

Довідка: Коронація слова — міжнародний літературний конкурс романів, п'єс, кіносценаріїв, пісенної лірики та творів для дітей. Метою конкурсу є підтримка новітньої української культури, пошук нових імен, видання найкращих романів, стимулювання й підтримка сучасного літературного процесу кіно й театру, і як наслідок — наповнення українського ринку повнокровною конкурентоспроможною літературою, а кіно й театру — якісними українськими фільмами й п'єсами.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 07.06.2019 21:02
загрузка...