Франківка нарікає на комунальне пекло через акт про затоплення. В МІУК розводять руками

news-image: Франківка нарікає на комунальне пекло через акт про затоплення. В МІУК розводять руками
Мешканка Івано-Франківська Наталія Неслав нарікає на працівників "Муніципальної інвестиційної управляючої компанії", які відмовили у видачі акту залиття квартири.

Своє обурення франківка висловила у мережі. Місяць тому, 19 травня, квартиру її матері на вулиці Галицька 128 затопило.

"Залило повністю зверху донизу ванну, кухню, коридор і половину вітальні. Коли зайшли у квартиру, то води на підлозі набралося по кісточки. Килими плавали, зі світильників і стелі капало, по стінах стікала вода",- розповідає жінка.

За її словами, будинок знаходиться на балансі МІУК. Тож Наталія зателефонувала на гарячу лінію та попросила вжити заходів і прислати інспектора, аби зафіксувати ситуацію затоплення в акті огляду. Франківка наголосила, що акт дуже потрібний для особистої безпеки. 

"Квартира на 3 поверсі, а під нами ще два поверхи сусідів, яких також затопило. З сусідами зверху, що затопили, судитись не маю бажання. А акт потрібен для особистого захисту на випадок, коли сусіди знизу захочуть відшкодування завданих збитків. Відповідно, якщо матиму акт, то вони б не мали до мене ніяких претензій, бо я також постраждала",- пояснює жінка.

У видачі акту оператор гарячої лінії відмовив, посилаючись на те, що таких послуг вони не надають. Їй порекомендували звернусь до приватного незалежного експерта, який оцінить суму збитків. Проте там франківці теж відмовили.

"Подзвонила до трьох різних незалежних експертів. Вони кажуть, що оцінювати нічого не будуть без акту фіксації ситуації від Жеку, ОСББ, чи що там у мене є. Рекомендували зробити фото квартири і настійливо "вибити" таки той акт",- пише Наталія.

Після чергової відмови оператор сказав франківці написати письмове звернення з проханням видати акт огляду і занести його за адресою вул. Галицька 124 а. Однак і це не дало результату - знову відмова. 

У розмові з кореспонденткою Бліц-Інфо директор підприємства Мирон Джус зауважив, що раніше такі акти дійсно видавали, однак зараз це не входить в їхні повноваження.

"Для того, щоб пані Наталі захистити себе потрібно звернутися в суд для відшкодування збитків. Для цього треба вказати саму суму. Тобто має прийти у квартиру експерт, який має відповідну ліцензію, і вказати суму збитків. Ми давно відмовились від актів, бо це нікому не потрібно. Юридично він не має жодної сили",- пояснює директор.

Тому Мирон Джус рекомендує звертатись одразу в організацію, яка має відповідних експертів. 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 21.06.2019 17:53
загрузка...