Франківська журналістка потребує допомоги на боротьбу з раком

news-image: Франківська журналістка потребує допомоги на боротьбу з раком
Два роки назад франківській журналістці Оксані Кваснишин лікарі поставили страшний діагноз - рак.

Зараз жінку чекає шість хіміотерапій вартістю 3 500 євро кожна. Таких коштів у родини немає. 

Перша хімія вже сьогодні. Загалом планується 6 курсів хімії з інтервалом через кожних 3 тижні. Тому Оксана Кваснишин просить небайдужих людей допомогти їй одужати.

"Вчора у мене стався збій. Я втомилася бути міцним деревом на якого пре бульдозер… Бувають удари, які збивають з ніг. Тебе нещадно луплять з усіх сторін. Ти падаєш, але бичування не припиняється. І тоді тебе накриває. Ти лежиш зародком у ліжку, не хочеш нікого бачити, чути, говорити, відписувати. Ти починаєш боятись людей. Ох, лукавий дуже підступний, він не спить. Тоді він нашіптує: «Ну, і де твій Бог? Молитви, Святе Письмо? Літургія? Що воно тобі дало? Подивись на себе, де ти є, подивись, що про тебе подумають люди…». 

Вчора подзвонили з клініки. До речі, кілька слів про те, як ми з ними спілкуємось… Світ – це одне велике село. Один одного знає. Тим більше, коли ти майже щодня в церкві і постійно на очах людей і вони всі активні користувачі на фб., нічого ні перед ким не заховаєш… З перекладом нам допомагають наші нові друзі, чи люди з якими разом ходимо до церкви. Я просто прошу передзвонити когось німецькомовного, хто у цей час вільний. Вчорашній дзвінок мене добив. «Оксанко, новини погані. Сума за оплату буде більшою, ніж вони очікували. 3500 євро.». Ціна однієї хімії – 3500 євро. Таких треба 6. Тобто буде потрібно на 10 тисяч євро більше, ніж ми очікували. Початок першої – сьогодні. Це була остання крапля…"

Реквізити для допомоги:

- гривнева картка "Приватбанку" 5168 7427 0030 5794 (Говера Володимир Антонович) - чоловік Оксана Кваснишин

- Переказ - Western Union або MoneyGram - Volodymyr Govera, Austria, Vienna (будь ласка, після переказу коштів, напишіть номер і суму переказу та ім'я відправника) Vova Govera

Онлайн сервіси для збору коштів:

https://www.gofundme.com/OksanaKvasnyshyn
(Знімає з отримувача 3%)

https://www.youcaring.com/oksanakvasnyshyn (Знімає з отримувача 3%)
PayPal okrasulya28@gmail.com - Oksana Krasulya (з позначкою "на лікування Оксани Кваснишин")

А також переслати кошти Oksana Krasulya Oksana Krasulya через фейсбук-повідомлення (лише для жителів США)


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 22.03.2019 16:18