Франківські комунальники прозвітували, як закривають розкопки

news-image: Франківські комунальники прозвітували, як закривають розкопки
У вівторок, 16 липня відбулась щотижнева оперативна нарада у міського голови.

Серед іншого розглянули стан розкопок в Івано-Франківську. Заступник генерального директора КП «Івано-Франківськводоекотехпром» Андрій Грималюк розповів, що наразі залишаються не закритими 26 розкопок. З них 9 на асфальті, 8 на тротуарній плитці та 5 на газоні, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

«Постійні пориви є на вулиці Володимира Великого. Скоріш за все, там неякісна труба», - зауважив Грималюк.

В.о. директора ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» Євгеній Герасименко розповів, що їхнє підприємство має 16 незакритих ордерів. З них вже підготовлено до закриття розкопки за адресами: вулиці Івасюка, Івана Павла ІІ, Паркова, Хмельницького, Єфремова, Полотнюків та Галицькій.

Ще роботи тривають на вулицях Івана Павла ІІ, Чорновола, Нова, Заклинських, Івасюка, Вовчинецька та Стуса.

Керівник СТЕКу Сергій Мельник зазначив, шо з початку року у них було 15 ордерів, 14 з них уже закрили.

Начальник Івано-Франківського відділення ПАТ «Івано-Франківськгаз» Андрій Струк зауважив, що у місті є багато старих газопроводів, у який закінчується термін експлуатації.

Водночас директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак наголосив, що з початку року в місті було 259 аварійних розкопок.

Проблемними є розкопки на Бандери, Петлюри – Сахарова, Гарбарській, Миколайчука

«Має бути інформаційний стенд та огородження де б писало, хто копає, на підставі чого та коли роботи будуть завершеними. Насправді – це є безпека, хоча – це дорого», - підсумував головний комунальник міста.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 16.07.2019 09:11
загрузка...