Франківські пенсіонери опановують комп'ютер

news-image: Франківські пенсіонери опановують комп'ютер
104 пенсіонери опанували комп’ютер завдяки програмі міської ради. Курси доступні та безкоштовні для власників картки франківця і відбуваються на базі бізнес-інкубатора ІФНТУНГ. 104 пенсіонери опанували комп’ютер завдяки програмі міської ради. Курси доступні та безкоштовні для власників картки франківця і відбуваються на базі бізнес-інкубатора ІФНТУНГ.

До слова, з університетом місто має меморандум про співпрацю та реалізує низку соціальних проектів, зокрема ці навчання та “Основи програмування” для учасників бойових дій. Про це йдеться на сайті martsinkiv.if.ua

Обидві ініціативи належать міському голові Руслана Марцінківу. “Спочатку з’явилась ідея на базі бізнес-інкубатора організувати безкоштовні курси для учасників війни на Сході. Для них ми запровадили навчання з основ програмування. Приємно було бачити, що вони користуються популярністю серед ветеранів, – розповів він. – А потім прийшла ідея організувати курси також для пенсіонерів. Це ази користування ПК та банківськими картками. Дякую всім працівникам університету, що долучаються до цих навчань”.

22 квітня сертифікати з “Основ комп’ютерної грамоти” отримали ще 22 пенсіонери. Навчання тривало місяць. За цей час люди “золотого віку” опанували ПК на рівні звичайного користувача та навчились самостійно обслуговувати власні банківські картки. Вони зізнаються, що тепер зможуть без проблем дати раду з оплатою комуналки через інтернет, отримати онлайн довідки чи інші документи. Адже без комп’ютера та інтернату навіть на пенсії – нікуди.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 22.04.2019 16:47