Франківські школярі перемогли у всеукраїнському конкурсі з флористики

news-image: Франківські школярі перемогли у всеукраїнському конкурсі з флористики
17-19 вересня вихованці Івано-Франківської міської дитячої екологічної станції третій рік поспіль вибороли гран-прі у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну “Осінній розмай”.

Під керівництвом Оксани Марущак, керівника гуртка «Флористика», вихованці МДЕС Федоренко Анна (уч.9-В кл., СШ №5) та Дорофєнко Олександра (уч.9-А кл., ЗШ№12) представили на розгляд журі в номінації «Квіткові килими» власноруч створений проєкт «Осінній Аркан».

Жовта охра, червона мідь, зеленкувата латунь, коричнева бронза та блідо-жовте золото вигравали квітковими барвами осені в символічному танці. Братерство та підтримка, єдність життя, світла, добра, сонця та надії, а ще краса синіх гір, кришталевих водоспадів, зелених лісів та безкраїх полонин відтворено в композиції за допомогою моху, седуму, пижми, рогози, чорнобривців та плодів шипшини.

За результатами конкурсного змагання, серед великого розмаїття робіт, які втілювали представники команд із 12 областей України, команда Івано-Франківської міської дитячої екологічної станції отримала найвищу перемогу – ГРАН-ПРІ!

Варто зазначити, що серед представників журі були такі відомі флористи України, як Олена Бутко - арт-директор ФітоАрт-студії, організатор Міжнародного семінару «Флористичні об’єкти» та Світлана Щербата - флорист-декоратор, випускниця Міжнародної академії флористики. Проєкт «Осінній Аркан», який створили наші вихованці, а також його творче представлення викликали надзвичайне захоплення, високі оцінки та схвальні відгуки членів журі.

За підготовку та втілення проєкту гуртківців МДЕС нагороджено грамотою Міністерства освіти і науки України, Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за виборене Ґран-прі, а також цінними подарунками. Подякою Міністерства освіти і науки України відзначено керівника проєкту Марущак Оксану Анатоліївну.

Колектив міської дитячої екологічної станції щиро вітає своїх вихованців!!! Цей Конкурс - становлення майбутніх митців, що прагнуть прикрашати реальність, пропагувати прекрасне та змінювати майбутнє. Бажаємо Вам нових звершень, успіхів та перемог!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 19.09.2019 21:10
загрузка...