Франківські студенти збирали кошти на підтримку "Бандерівського схрону"

news-image: Франківські студенти збирали кошти на підтримку "Бандерівського схрону"
В Івано-Франківському національному медичному університеті відбувся вечір-реквієм пам’яті Небесної Сотні та всіх Героїв України, на якому зібрали кошти для допомоги реабілітаційному центру для учасників АТО/ООС «Бандерівський Схрон».

Такий творчий вечір для університету вже є традицією у ці лютневі дні, які у 2014 році були особливо трагічними для України. Так само традицією стала благодійність, пише прес-служба університету.

«Я вважаю, що ми робимо одну велику спільну справу з центром «Бандерівський Схрон», — говорить перший проректор ІФНМУ професор Ганна Ерстенюк. — Це наші колеги, ми маємо з ними гарну співпрацю, і хочемо допомогти не тільки морально, але й матеріально».

Вечір-реквієм мав назву «Всього лиш мить…». За словами режисера вечора, художнього керівника студентської творчої самодіяльності ІФНМУ Марії Цвік, в цьому була основна ідея заходу. «Мить для життя, мить для кохання і мить до смерті, — пояснює режисер. — Одна мить може змінити людську долю. Люди, які вийшли на Майдан, навіть не сподівалися, як різко зміниться їхня доля. Одна миттєвість змінила нашу країну буквально за ніч. Маємо пам’ятати про це».

Для «Бандерівського Схрону» вдалося зібрати 5304 гривень. Вже згодом в університеті продовжиться збір коштів в рамках інших заходів. 

Як раніше повідомляло Бліц-Інфо, з 5 лютого будинок ветеранів Бандерівський Схрон, що знаходиться в Клубівцях зупинив свою роботу через брак коштів. Спочатку анонсувалось, що він не працюватиме до березня, втім зібрати необхідні кошти так і не вдалось.

Відео: UA: КАРПАТИ

Читайте Бліц-Інфо в FacebookTelegram та Twitter. Тільки найважливіші новини!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 20.02.2019 10:37