Франківські вартові два тижні волонтерили у Меджугор'є

news-image: Франківські вартові два тижні волонтерили у Меджугор'є
Рятувальники «Муніципальної варти» працювали два тижні волонтерами в амбулаторії Боснії і Герцоговини у містечку Меджугор'є.

Під час своєї відпустки, хлопці поїхали згідно міжнародної програми організованої Мальтійською службою допомоги, пише Бліц-Інфо з посиланням на Муніципальну Варту.

За цією програмою люди, які пройшли навчання з надання кваліфікованої першої медичної допомоги, вирушають у невелике туристичне містечко Меджугор'є, розташоване у Боснії та Герцоговині.

Там працює єдина амбулаторія, а туристи переважають кількість населення містечка. Відповідно бракує медичних рятувальників. Тому хлопці працювали волонтерами у кареті швидкої допомоги.

Дуже цікавий досвід і доповнення практичних навичок здобутих в Україні, - розповідає учасник програми, рятувальник «Муніципальної варти», Юрій Титоренко. – Меджугор'є – містечко, у якому паломники з усього світу, намагаються вибратися на вершину скелястої гори, яка вважаєтьс явятою для багатьох християн. Багато з них падає і сильно травмується. Тому багато викликів полягали у наданні допомоги потерпілим. Однак були й складніші випадки, як от крововилив у головний мозок чоловіка...


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 24.10.2018 05:39