Франківські вчителі обговорюють цифрову трансформацію освіти

news-image: Франківські вчителі обговорюють цифрову трансформацію освіти
Друга Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тенденції розвитку інформаційно-комунікаційних технологій в освіті» стратувала в Івано-Франківську.

Для урочистого відкриття та вітання гостей у місті Івано-Франківську на конференцію завітали міський голова Руслан Марцінків та директор Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Ігор Максимчук.

"Ми живемо в цікавий час, інформаційні технології зараз скрізь. Тому такі речі – майбутнє освітнього простору! Хочемо ми цього чи ні, але наші діти набагато мудріші за нас, особливо в інформаційних технологіях. Треба створити належні умови для впровадження ІТ у всіх навчальних закладах, для підвищення можливостей дистанційної освіти і особливо для підвищення кваліфікації педагогів.  Давайте разом створимо умови для розвитку майбутніх поколінь і для життя міста!", - зауважив мер під час вітального слова

Впродовж 13-14 лютого педагоги міста Івано-Франківська та гості мають можливість прослухати курси трьох секцій.

Під час конференції також проходить виставка «Сучасні смарт-рішення в освітньому процесі» та проведення майстер-класів щодо роботи з новітнім освітнім обладнанням і програмними засобами для закладів.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 13.02.2020 15:55
загрузка...