Франківських школярів у формі вікторини вчили правильно доглядати за зубами

news-image: Франківських школярів у формі вікторини вчили правильно доглядати за зубами
Здорова посмішка – це справа щоденного догляду за зубами. І цьому дітей франківських шкіл навчають ще з 1 класу. Сьогодні в школі-ліцеї №23 відбулась година здоров’я, де дітям в доступній, ігровій формі пояснили, як дотримуватись гігієни ротової порожнини.

Цього разу акція відбулась в 4-Д класі і до неї долучились всі 34 учні. Ще б пак, адже кому з дітей не цікаво у формі вікторини чи командної гри вивчити найбільш корисні для зубів продукти, дізнатись, якими бувають зубні щітки та інші засоби догляду, йдеться на сайті міського голови Руслана Мацрінківа.

Загалом, розповіла лікарка міської дитячої стоматполіклініки Людмила Кенюк, такі заходи відбуваються регулярно, в різних закладах освіти міста. В школах Франківська стаціонарно діє 19 стоматкабінетів, де лікарі регулярно оглядають дітей. При виявленні проблем дитину ставлять на облік для ретельнішого спостереження за здоров’ям.

«Ми даємо поради, а батьки вирішують, чи вирішувати проблему в школі, чи звернутись до якогось іншого спеціаліста. Я закріплена за цією школою. Такі уроки здоров’я проводимо постійно. Це частина нашої роботи і чудова профілактика захворювань ротової порожнини. Навчаємо дітей з 1 до 11 класу, бо кожна вікова категорія має свої особливості догляду за зубами», – підкреслила пані Людмила.

Вчитель 4-Д класу Яна Костів запевнила, що всі діти захоплено сприймають такі уроки і чекають їх з нетерпінням. Деякі учні після цього навчають вдома батьків. А головний ефект, що вони направду уважніше ставляться до догляду за зубами.

«Такі акції направду цінні, бо дітям куди простіше сприймати інформацію в ігровій формі. Йдеться не тільки про медичні питання, а й інші теми. Добре, що багато шкіл міста мають стоматкабінети, це потрібна річ», – зауважив міський голова Руслан Марцінків.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 21.03.2019 06:33