Франківським школярам розповіли про булінг

news-image: Франківським школярам розповіли про булінг
У п'ятницю, 15 березня шкільні офіцери поліції з профілактичними бесідами відвідали Надвірнянську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №3.

Зокрема, патрульні розповіли, що таке булінг, які характерні риси його прояву, дали рекомендації, як уникати булінгу і не стати його жертвою, та що робити, якщо все ж у школі таке відбувається. Діти активно долучилися до формату обговорення й, сподіваємось, зрозуміли, що булінг у школі неприпустимий. Про це йдеться на сторінці "Патрульна поліція Івано-Франківської області"

Нагадаємо, що не можна закривати очі навіть на найменший прояв цькування, адже розібратися з ситуацією можна лише спільними зусиллями, якщо вчасно звернути на неї увагу.

Наразі, цькування неповнолітнього карається штрафом від 850 грн до 1700 грн або громадськими роботами від 20 до 40 годин. Такі ж дії, які вчинить група осіб або одна особа повторно впродовж року, каратимуться штрафом від 1700 грн до 3400 грн або громадськими роботами від 40 до 60 годин.

За булінг, вчинений малолітніми або неповнолітніми особами віком від 14 до 16 років, будуть відповідати батьки кривдника. Рідні булера повинні будуть сплатити штраф від 850 до 1700 грн.

Також притягувати до адміністративної відповідальності можуть й осіб, які не повідомили правоохоронців про булінг. Розмір штрафу становить у розмірі 850-1700 грн.

Тренінги на цю тематику патрульні проводитимуть і надалі, з учнями різних шкіл області.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 18.03.2019 21:58