Франківський садок “Подоляночка” чекає на відкриття

news-image: Франківський садок “Подоляночка” чекає на відкриття
Завершуються роботи з відновлення садка «Подоляночка», що на вул. Хоткевича, 11А.

Про це повідомляє прес-служба міського голови Руслана Марцінківа.

До 1996 року він функціонував як ДНЗ «Львівської залізниці». У 2013 році садок передали у власність громади Івано-Франківська. Міський голова Руслан Марцінків пригадує, що коли був нардепом разом з Олександром Сичем клопотали, щоб цей садок передали у власність міста.

Сьогодні на місці відбулась нарада з підрядником, замовником робіт та з ВО директора закладу Анжелікою Зубрицькою. 

«Обговорили з робітниками, як пришвидшити темпи реконструкції, щоб діти якомога швидше зайшли в цей садок. Були моменти з газовиками, зараз важко погоджувати підключення котелень. Але це позаду, тому працюємо далі. Тут нам важливо було зберегти не саме приміщення, а територію. Адже район великий, стрімко розвивається і дуже потребує дитсадка», – розповів Марцінків.

Коли з приміщеннями буде лад, у дворі облаштують яскраві ігрові павільйони. За проектом потужність садка – 7 груп (2 ясельні та 5 дошкільних) і він зможе вмістити майже 200 малят. Крім того, на різному етапі виконання перебуває будівництво інших навчальних закладів. Наступного місяця планують відновити зведення садка в Крихівцях, також там готуються добудовувати школу. Завершується будівництво школи в Хриплині, в Опришівцях починають проєкт добудови школи-садка. Міський голова також акцентував, що є угоди з кількома забудівниками, які мають передати місту новозведені садки. Зокрема, будують ДНЗ на БАМі і житловому комплексі «Липки».


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 20.06.2019 22:14
загрузка...