Франківський священник увійшов до ради Патріаршої курії УГКЦ

news-image: Франківський священник увійшов до ради Патріаршої курії УГКЦ
Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав Шевчук іменував синкела у справах духовенства та священничих родин Івано-Франківської архиєпархії, отця Олега Каськіва радником Душпастирської ради Патріаршої курії УГКЦ.

Про це стало відомо сьогодні, 3 грудня 2019 року, повідомляє прес-служба Архієпархії.

У Патріаршій курії засновано Душпастирську раду, до якої ввійшли підрозділи курії, котрі відповідають за душпастирське служіння в нашій Церкві.

Ця Рада успадкувала всі напрацювання робочої групи для впровадження Стратегії розвитку УГКЦ на період до 2020 року, що була заснована відповідно до рішення Синоду Єпископів УГКЦ 2011 року і у вересні цього року завершила своє служіння. Один із важливих здобутків робочої групи - діяльність мережі координаторів, які допомагали своїм єпископам втілювати в життя на єпархіальному рівні стратегію розвитку нашої Церкви.

Новостворена Душпастирська рада - у співпраці з представниками від єпархій, які належать до цієї Ради як радники в пасторальних питаннях - творитиме простір для постійної комунікації та координації усіх структур нашої Церкви з метою пасторального планування з урахуванням законодавчих актів Синоду Єпископів УГКЦ.

Бажаємо отцю Олегу ревного та належного виконання покладених обов'язків Церкви!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 05.12.2019 11:23
загрузка...