Голова ІФ ОДА Михайло Вишиванюк підтримав ініціативу підприємців зі створення парку в центрі міста

news-image: Голова ІФ ОДА Михайло Вишиванюк підтримав ініціативу підприємців зі створення парку в центрі міста
Голова Івано-Франківської ОДА Михайло Вишиванюк підтримав звернення "Комітету підприємців Івано-Франківська" до міської влади з пропозицією внести зміни до генплану Івано-Франківська: замість багатоповерхової забудови на території речового ринку «Мальва» запроектувати парк.

На сьогодні земельна ділянка площею 1 га, на якій розташовано івано-франківський речовий ринок на вул. Новгородській, 39, належить міській громаді і перебуває в оренді ТОВ «Мальва». У червні цього року власником «Мальви» став відомий у місті підприємець Сергій Васковець, який придбав компанію у депутата міської ради й бізнесмена Ріяфета Гасимова.

За словами голови ГО «Комітет підприємців Івано-Франківська» Ігоря Метлюха, торговців, які орендують місця на речовому ринку, непокоїть імовірність приватизації ділянки новим власником і, відповідно, забудова багатоповерхівками. Зрештою, забудова передбачена генеральним планом міста. На переконання «Комітету», якщо вже й закривати базар, який сьогодні дає заробіток сотням підприємців і продавців, то принаймні з користю для всієї громади, а не якогось забудовника. Тому підприємці пропонують міському голові Віктору Анушкевичусу вже сьогодні ініціювати зміни до генерального плану і передбачити на місці нинішнього базару відпочинкову зону, а точніше, навіть – меморіальний парк «Борцям за волю України». До речі, ініціативу підприємців уже підтримала ГО «Крайова управа ОУН-УПА Карпатського краю».

Як повідомляє "Галицький кореспондент" Ідею підприємців підтримав голова ОДА Михайло Вишиванюк.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 15.10.2013 13:15
загрузка...