Голова облради Олександр Сич привітав прикарпатців з Днем Незалежності

news-image: Голова облради Олександр Сич привітав прикарпатців з Днем Незалежності
Сьогодні, 23 серпня українці святкують День державного прапора, а завтра відзначатимуть - 28-річницю з Дня Незалежності України.

З державними святами прикарпатців привітав голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич.

"За 28 років ми пройшли складний шлях становлення національної держави. Вибудовуємо її день за днем, відроджуючи сплюндроване чужорідними завойовниками власне коріння й відчуття господаря на прабатьківській землі, закладаємо підвалини майбутнього для наших дітей.

Попереду ще чимало труднощів, в тому числі зі збереженням вже досягнутого. Та я переконаний, що разом ми подолаємо усі перепони на шляху до творення такої Української держави, про яку мріяли цілі покоління наших попередників і за яку вмирають наші сини і доньки у сьогоднішній війні з російським агресором.

Щиро зичу, аби наша країна у скорому часі стала впорядкованою і заможною, а кожен громадянин був соціально захищений, мав гідну платню в українській промисловості, сільському господарстві, у державній сфері та сфері послуг.

Будьмо єдині, як зіницю ока плекаймо національну гідність, примножуймо авторитет та могутність рідної держави, працюймо на розвиток Прикарпатського краю та всієї України!", - йдеться у привітанні очільника обласної ради Олександра Сича.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 23.08.2019 19:01
загрузка...