Городенківські підприємці на ярмарку вакансій шукали працівників

news-image: Городенківські підприємці на ярмарку вакансій шукали працівників
У середу, 4 вересня працівниками Городенківської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено ярмарок вакансій.

«Партнерські відносини між службою зайнятості та роботодавцями на сучасному етапі відіграють важливу роль щодо сприяння громадянам в реалізації їх права на працю. Метою даного заходу є підбір кваліфікованих працівників для роботодавця, а для шукачів роботи – детальне ознайомлення з наявними вакансіями та безпосереднє спілкування з роботодавцями», - наголосила, відкриваючи захід,  директорка районної філії Марія Філіпенко.

Присутні представники роботодавців, а саме: ТОВ «Леоні ваерінг системсУА ГМБХ», ТОВ «Городенківський сир завод», філія «Городенківська птахофабрика» ПН-ВК «Інтербізнес», Луківський НВК, ТОВ «Мірам», ФОП Михайлюк Т.В., ФОП Тарас І.М., розповіли шукачам роботи про умови праці, рівень заробітної плати, вимоги до кандидатів, професійні обов’язки, умови прийняття на посаду.

Усього ярмарок відвідали близько шістдесят осіб, які шукають роботу. Хтось з учасників ярмарку обмінювався контактами, хтось домовився надіслати резюме роботодавцю, а хтось – про додаткову співбесіду на підприємстві. Але усі отримали корисну інформацію, яка надалі допоможе у працевлаштуванні.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 05.09.2019 21:05
загрузка...