Хлопцю, який двічі за день постраждав в ДТП, потрібна допомога

news-image: Хлопцю, який двічі за день постраждав в ДТП, потрібна допомога
Потребує допомоги 21-річний Назар Раць, мешканець Галицького району села Хохонів.

Так сталося, що в юнацькі роки хлопець намагається вилікуватися від важкої травми. Про це у мережі повідомляє Valeriya Kushnirenko.

Травма сталася 23 липня 2017 року. Внаслідок ДТП хлопець отримав травму шийного відділу хребта. Одразу відвезли в районну лікарню, де обстежили і направили в ОКЛ, по дорозі в обласну лікарню швидка потрапляє в аварію і в Назара додалися і ще тріщини С1, С2, хребців. В приймальному відділенні юнак вже не дихав.

"28 липня хлопця прооперували  поставили пластину на С5-С6 хребці). Місяць Назар лежав в ОКЛ, з якої був переведений в районну лікарню, там теж лежав місяць, а звідти уже поїхав на реабілітацію. Всього 6 реабілітацій напротязі двох років",- пише волонтерка.

На першу реабілітацію Назар їхав повністю нерухомий. Зараз прикарпатець ходить з милицями. Повністю чутливість ще не відновилась.

На жовтень запланована знову реабілітація, на яку потрібно зібрати 82.000 гривень.

"Всі кошти в родині вже вичерпані, тому тільки допомога від небайдужих людей, надасть Назарові змогу наблизитися до повноцінного життя. Крім мами, молодшого брата (15.р.),нареченої, яка весь час залишається з Назаром, в нього нікого немає",- додає Валерія.

5168 7573 1054 3766 Раць Тетяна Михайлівна (мама) 
Тел.0978041896 Наталя (наречена Назара )


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 04.09.2019 18:09
загрузка...