ІФНТУНГ відзначив 52-у річницю з дня заснування

news-image: ІФНТУНГ відзначив 52-у річницю з дня заснування
21 вересня єдиному в Україні закладі вищої освіти нафтогазового профілю — Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу виповниться 52.

Це славна дата, яка несе за собою великі досягнення. Це щоденна невтомна праця всього колективу, студентів та випускників, яка стала запорукою успішного розвитку університету, його визнання у вітчизняному і міжнародному освітньому й науковому просторах! Протягом своєї історії ІФНТУНГ готує висококваліфікованих фахівців для нафтогазового комплексу та суміжних галузей України та інших держав, а також виконує науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи для підприємств і установ різних галузей економіки України.

Саме завдяки спільним зусиллям  ІФНТУНГ має: 10 тисяч студентів, аспірантів, докторантів, курсантів та учнів, серед яких 500 іноземців із 42 країн світу; понад 50 тисяч випускників; більше 800 викладачів, з яких близько 500  кандидати наук, доценти; 8 навчально-наукових інститутів; 3 коледжі та фізико-технічний ліцей; кафедра військової підготовки; високотехнологічні лабораторії «нових поколінь»; 12 навчально-лабораторних корпусів; 8 гуртожитків; база відпочинку; бази практик; спорткомплекс, який відповідає нормативам олімпійських спортивних споруд тощо.

І сьогодні, в переддень свята, університет щиро відчинив двері для своїх друзів і гостей, щоб розділити з ними радість свята та показати свої вагомі надбання.

Так, ще у 2005 році в ІФНТУНГ започаткували традицію відзначати День університету на Різдво Пресвятої Богородиці, яка стала покровителькою й оберегом академічної спільноти. Саме тому щорічно урочисті заходи з відзначення Дня університету розпочинаються зі спільної молитви

Цьогоріч урочисті заходи відбулися за участі заступника голови облдержадміністрації Дмитра Романюка, керівництва університету, архієпископа і митрополита Івано-Франківського Української греко-католицької церкви Володимира Війтишина та протопресвітера Західного протопресвітеріату м. Івано-Франківська, митрофорного протоієрея Бориса Гобира і всього студентського та професорсько-викладацького колективів.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 20.09.2019 22:03
загрузка...