Івано-франківська автостанція №2 запрацювала. Міжнародні та міжобласні маршрути відтепер відправлятимуться з околиці міста

news-image: Івано-франківська автостанція №2 запрацювала. Міжнародні та міжобласні маршрути відтепер відправлятимуться з околиці міста
В Івано-Франківську від сьогодні міжнародні та міжобласні маршрути відправлятимуть з Автостанції №2, що знаходиться на околиці міста.

Як розповів під час брифінгу для журналістів директор Департаменту промисловості та інфраструктури Івано-Франківської  ОДА Павло Аврамченко, таке рішення було прийнято на засіданні обласної координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху в зв’язку з проблемами, що склались на вуличній мережі міста, - повідомляє кореспондент «Бліц-Інфо».

«Загалом, на дану автостанцію перевели близько 200 маршрутів. А щоб автобуси не їхали центральною частиною міста, для кожного з напрямків складений об’їзний маршрут. Таким чином ми значно розвантажимо вулиці Івано-Франківська», - вважає Павло Йосипович.

Генеральний директор товариства «Івано-Франківське обласне підприємство автобусних станцій 12699» Зіновій Запухляк зазначив, що для підготовки станції було проведено цілий ряд робіт.

«Сьогодні умови на станції не гірше європейських. Встановлено відповідне комп’ютерне обладнання, каса для міжнародних маршрутів відповідає всім вимогам. Також відремонтовано приміщення головного корпусу, підготовлена територія для заїзду та виїзду автобусів, облаштовані 6 кас та туалети. У тому числі зроблено зручності для людей з обмеженими можливостями» - пояснює генеральний директор.

Незважаючи на такий великий обсяг робіт, пан Запухляк наголошує, що на АС-2 потрібно ще багато доробити.

«Сьогодні тільки перший день, тому треба все відрегулювати. Ми тут не відкриваємо нічого нового, а тільки переводимо міжнародні та міжобласні маршрути з головного автовокзалу», - зауважив Зіновій Михайлович.

 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 07.11.2013 14:52IT
25.11.2013 22:05
Знову зробили як попало, а де нормальні платформи для посадки та висадки пасажирів (дашки та лавочки ітд..). Соромно перед гостями міста за таку автостанцію!
Д
01.08.2014 15:59
Станцію відкрили, а про автобусне сполучення (пижики) з різними частинами міста забули. Працюють тільки кілька маршрутів.Щоб доїхати з Позітрону на АС№2 потрібно брати таксі. ДЯКУЮ ЗА ТУРБОТУ:(

загрузка...