Івано-Франківська гірсько-патрульна рота Нацгвардії патрулюватиме на Закарпатті

news-image: Івано-Франківська гірсько-патрульна рота Нацгвардії патрулюватиме на Закарпатті
Військовослужбовці гірсько-патрульної роти Національної гвардії України з Івано-Франківщині, у складі мобільного резерву тимчасово передислокувалися до Ужгорода.

Два тижні нацгвардійці допомагатимуть Закарпатській поліції у боротьбі зі злочинністю, а також патрулюватимуть територію, прилеглу до державного кордону, разом з військовослужбовцями прикордонної служби.

Для координації спільних дій представники Нацгвардії, прикордонники та працівники поліції провели спільну нараду, під час якої визначили маршрути та час патрулювання.

За словами начальника Ужгородського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області полковника поліції Віктора Ребрея, охорона громадського порядку військовослужбовцями Національної гвардії на вулицях міста – це вагома допомога працівникам поліції та дуже хороша профілактика скоєння кримінальних злочинів та адміністративних правопорушень.

«Коли мешканці міста бачать правоохоронців на вулицях, вони почувають себе у безпеці. З Національній гвардії ми збільшуємо піші та автопатрулі по нашому місту, а це суттєво впливає на недопущення правопорушень та їх профілактику», – зауважив Віктор Ребрей.

Для швидкого реагування або на випадок ускладнення оперативної обстановки до складу мобільного резерву, окрім військовослужбовців гірсько-патрульної роти, залучено гвардійців полку оперативного призначення та вертоліт Нацгвардії. 

У важкодоступних районах військові патрулі використовуватимуть квадроцикли. Також на озброєнні нацгвардійців є тепловізори та прилади нічного бачення.

Це вже четверта «локація» гвардійців гірсько-патрульної роти. З 1 грудня 2019 року до цього часу військовослужбовці виконували завдання з охорони громадського порядку у Виноградівському, Берегівському та Тячівському районах Закарпатської області. В Ужгородському районі гвардійці приступили до виконання завдань з 16 січня 2020 року.

За цей час гвардійцями було затримано двох громадян за скоєння злочину та понад 200 громадян затримано за адміністративні правопорушення. Основним завданням гвардійців під час виконання службово-бойових завдань у Закарпатській області є профілактична робота у боротьбі із злочинністю в тісній взаємодії з поліцією та прикордонниками.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 18.01.2020 21:15
загрузка...