Івано-Франківська міськрада вкотре намагається передати вулицю Набережну ім.Стефаника на баланс Облавтодору

news-image: Івано-Франківська міськрада вкотре намагається передати вулицю Набережну ім.Стефаника на баланс Облавтодору
Як вже повідомляв кореспондент «Бліц-Інфо», сьогодні розпочалося засідання Івано-Франківської міської ради. Зареєструвалося 43 депутати міськради з 60-ти.

Депутати розглянули та прийняли рішення про передачу вулиці Набережної імені Василя Стефаника в Івано-Франківську на баланс Служби автомобільних доріг Івано-Франківської області, передає кореспондент "Бліц-Інфо".

Правда, це рішення несе тільки декларативний характер, адже міськрада не має жодного впливу на Службу автомобільних доріг. Тож результат даного рішення залежатиме виключно від обласних «автодорівців».

Зауважимо, що це вже не перша спроба Івано-Франківської міськради передати Набережну ім. Василя Стефаника на баланс області. Причина – катастрофічний стан асфальтного покриття даної вулиці та відсутність необхідних коштів для її капітальної реконструкції.

Міський голова Віктор Анушкевичус неодноразово висловлював переконання, що вулиця Набережна ім. Василя Стефаника є об’їздною дорогою по якій рахується транзитний великогабаритний транспорт, відтак її ремонтом та експлуатацією повинні займатися обласні структури.

Натомість Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області постійно ігнорує бажання Івано-Франківської міськради «скинути цю гору з плечей».


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 01.08.2013 11:59
загрузка...