Івано-Франківська обласна дитяча та Калуська лікарні отримали “обладнання останньої надії”

news-image:  Івано-Франківська обласна дитяча та Калуська лікарні отримали “обладнання останньої надії”
В Івано-Франківській дитячій клінічній обласній та Калуській лікарнях з'явилися сучасний апарати ШВЛ (штучної вентиляції легень), які дозволить лікарям рятувати життя маленьких пацієнтів.

Сучасний апарат медичним установам подарував благодійний фонд Приватбанку "Допомагати просто!”

В Івано-Франківської області багато віддалених та гірських районів, де транспортування важкохворих (екстрених) дітей до лікарень ускладнено і саме від апарату ШВЛ часто залежить життя дитини. Тому для лікарень області були закуплені апарати ШВЛ у спеціальних комплектаціях: Транспортний - спеціалізований протиударний корпус, посилена батарея, яка може довго працювати автономно, можливість переносити та транспортувати дітей з авто у санавіацію чи лікарню; та Дитяча (неонатальна) комплектація для рятування дітей з низькою вагою та з можливістю підключення до дорослих дітей. Благодійний фонд “Допомагати просто!” допоміг у вирішенні проблеми реанімації дітей на Прикарпатті.

“Ми, разом з представниками благодійного фонду “Допомагати просто!”, вирішуємо комплексно проблеми важкохворих дітей в конкретних лікарнях і відділеннях Івано-Франківської області, - наголошує Леся Білан, представник ПриватБанку. - Ми намагаємось врятувати якомога більше дитячих життів. Для цього організація постійно радиться і з різними професіоналами, і з самими батьками хворих дітей. Благодійний фонд ніколи не надавав допомогу для галочки. Ми є прихильниками реальної допомоги, прислухаємося до думки лікарів, профільних фахівців. Допомагати насправді просто. Приєднуйтесь до наших благодійних програм в “Приват24", терміналах, банкоматах. І пам'ятайте, що маленької допомоги не існує. Кожна гривня важлива і буде спрямована на реалізацію цільової програми. Сподіваюсь нам це вдається та саме цей комплексний підхід відрізняє нас від інших фондів”.

Апарат ШВЛ (штучної вентиляції легень) - це вкрай необхідне обладнання у реанімації. Його підключають, коли дитина сама не може дихати, саме це обладнання підтримує життя дитини під час коми, операцій, реанімації. Тому його і називають "обладнання останньої надії".

Івано-Франківська дитяча клінічна обласна лікарня отримала апарат ШВЛ транспортний HAMILTON-T1 вартістю 1 028 270 грн та Калуська центральна районна лікарня - апарат ШВЛ дитячий HAMILTON-С1 вартістю 849 580 грн. Засоби, а це майже 2 млн гривень, пожертвували клієнти банку.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 25.04.2019 05:40