Івано-Франківська облдержадміністрація відповідатиме за стан доріг

news-image: Івано-Франківська облдержадміністрація відповідатиме за стан доріг
Кабмін розмежував відповідальність центральних і місцевих органів влади за стан доріг загального користування.

Кабінет міністрів України прийняв розпорядження «Про передачу автомобільних доріг загального користування місцевого значення», що передбачає їх передачу із сфери управління Укравтодору облдержадміністраціям, - повідомляє АЦ.

«Згідно з цим розпорядженням, будуть передані автомобільні дороги загального користування місцевого значення (обласні та районні) зі сфери управління« Укравтодору »Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, а також Севастопольської державним адміністраціям. Крім цього, важливо й те, що документом визначено фінансування Укравтодором робіт з експлуатаційного утримання цих автодоріг до кінця 2013 р. і прогноз витрат Укравтодору, Раді міністрів Криму, обласним та Севастопольській держадміністрацій на утримання автомобільних доріг загального значення (дороги між населеними пунктами) при формуванні проекту державного бюджету України на 2014 р. », - повідомив міністр інфраструктури України Володимир Козак.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 06.10.2013 18:28борис
00.00.0000 00:00
Давно це треба зробити,бо коли розбиті дорогі в області а,як би відповідає за них Київ(тоб-то ніхто),то і спитати в області немає з кого...

загрузка...