Івано-Франківська ОДА презентувала версію офіційного сайту для людей з вадами зору

news-image: Івано-Франківська ОДА презентувала версію офіційного сайту для людей з вадами зору
Сьогодні Івано-Франківська облдержадміністрація представила версію свого офіційного сайту для користувачів із вадами зору.

Переходити на спеціальну версію сайту можна натиснувши на відповідне посилання. Тоді відкриється сторінка, побудована на контрастах. Наразі працюють контрасти з трьома кольорами. Невдовзі, обіцяють в ОДА, додадуть ще три. Різні можливості контрастів призначені для людей з порушенням сітківки ока та іншими захворюваннями. При цьому, вади зору виникають і в молодого покоління, внаслідок травм чи операційних втручань. Поширені випадки, коли люди втрачають зір після грипо-вірусної інфекції.  Шрифт тексту можна збільшувати до 200%. Загалом над цією версією працювали більше місяця.

Наразі в Івано-Франківській області є більше трьох тисяч людей з вадами зору. Ці люди користуються інтернетом, але не можуть прочитати більшість тексту на інтернет-сторінках. Тому, більшість з них черпає інформацію через радіочастоти.

Це перший крок створення адаптивної сторінки для людей з вадами зору. В облдержадміністрації запевняють, що скоро адаптують нову версію сайту й для людей з повною сліпотою. Для цього новини звучатимуть в аудіозаписах.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 31.10.2013 13:25
загрузка...