«Івано-Франківськгаз Збут» переміг у 80% аукціонів у системі ProZorro

news-image: «Івано-Франківськгаз Збут» переміг у  80% аукціонів у системі ProZorro
За 9 місяців 2018 року ТОВ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ» на електронному майданчику ProZorro взяло участь у 168 конкурсах на право постачання газу. Компанія стала переможцем у 80% від усіх проведених тендерів.

Участь у публічних аукціонах на електронному майданчику дозволяють компанії успішно працювати в умовах чесної конкуренції.

З початку року «Івано-Франківськгаз Збут» взяв участь в 168 торгах на ProZorro, і за їх результатами компанія уклала договори з 110  бюджетними установами. Найбільшими клієнтами-замовниками, які проводять торги, є районні управління освіти Івано-Франківської області, кожен з яких щорічно споживає близько 1,2 млн куб. м. газу. Серед них: Відділ освіти Городенківської райдержадміністрації Івано-Франківської області, Департамент освіти Івано-Франківської міської ради управління освіти, молоді та спорту Рожнятівської районної держадміністрації

«Івано-Франківськгаз Збут» як постачальник природного газу на Прикарпатті конкурує з 30 компаніями, які постачають газ різним групам споживачів, крім населення. Головною перевагою нашої компанії є завжди вчасно укладені договори з власником енергоресурсу, можливість постачання великих обсягів газу, наявність матеріально-технічної бази, а також кваліфікований персонал», – зазначив директор ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» Юрій Пилипів.

Цьогоріч  компанія також прийняла на обслуговування та забезпечила гарантовані поставки газу для нових  клієнтів. Ними стали такі бюджетні установи як Головне територіальне управління юстиції в Івано-Франківській області, Верхнянська сільська рада об'єднаної територіальної громади, Прикарпатський університет ім. В. Стефаника, Старобогородчанська сільська рада об’єднаної територіальної громади Богородчанського району Івано-Франківської області, які взимку опинились перед загрозою припинення газопостачання через тривалу процедуру тендерних закупівель.

Загалом товариство здійснює постачання блакитного палива понад 400 тис. побутовим споживачам  та 4,5 тис. промисловим, комунально-побутовим, бюджетним та релігійним організаціям.

Згідно законодавства, тендери на майданчику ProZorro обов’язково проводять установи та організації, які фінансуються з державного та місцевого бюджетів та видатки яких на закупівлю газу перевищують 200 тис грн.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 19.10.2018 21:56