Івано-франківські перевізники твердих побутових відходів щодня прибирають міні сміттєзвалища

news-image: Івано-франківські перевізники твердих побутових відходів щодня прибирають міні сміттєзвалища
Про проблеми вивезення ТПВ, гілля, опалого листя та негабаритних відходів інформували на оперативній нараді у міськвиконкомі.

Зокрема заступник директора ПрАТ «АТП-0928» Михайло Яцків, та заступник директора ДП «Автоколона – 2222» Василь Савчак, повідомляє кореспондент «Бліц-Інфо».

Найбільше перевізники бідкаються на проблеми з вивозом опалого листя, гілля  та накопичення біля сміттєвих майданчиків негабаритів. Адже для них у місті є спеціальні майданчики, однак люди скидають будівельне сміття на звичайних майданчиках біля своїх будинків.

Однією з причин, чиновники називають те, що люди не знають, де саме розташовані такі  майданчики. До того ж  у місті лише 6 і їх аж ніяк не вистачає.

«Вивіз гілля та твердих побутових відходів здійснюється згідно графіку 6 разів на тиждень. Однак, це ситуації не покращує, біля майданчиків скидають змети, гілля, листя інколи навіть цілі дерева. Ми прибираємо щодня міні сміттєзвалища. За останній тиждень ми вивезли 600 кубів негабаритних відходів», - зазначив заступник директора ПрАТ «АТП-0928»Михайло Яцків.

Подібна ситуація і у перевізників директора ДП «Автоколона – 2222».

«Вивіз у нас відбувається по графіку, серйозних проблем не має. Зараз трохи проблематично в сезон, коли опадає листя і обрізок гілок. Але, наприклад, Пулюя,5 2 дерева по 6 метрів зрубані на смітнику, чи буває скидають автошини, рукомийники чи інші речі. Ми мусимо їх забрати, але не маємо куди везти, бо сміттєзвалища шини не приймають», - зауважує заступник директора ДП «Автоколона – 2222» Василь Савчак.

Наразі чиновники, пропонують провести тендер на встановлення контейнерів для негабаритів.

«Як би в місті було хоча б 30 негабаритних контейнерів, таких проблем не було», - зазначив начальник управління економічного та інтеграційного розвитку Богдан Білик.  


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 29.10.2013 14:30
загрузка...