Івано-франківські тенісисти відзначилися на чемпіонаті області

На тенісних кортах парку імені Кирила Трильовського міста Коломиї, відбувся Чемпіонат області з тенісу.

Змагання зібрали більше 50 учасників, що є абсолютним рекордом для такого роду змагань. Відрадно, що серед їх представників були члени й кандидати до національної команди  України, багаторазові переможці й призери Міжнародних і Всеукраїнських турнірів – Ілля Сарафин, Олена Макєєва, Яна Данилишин, Єва Крамарова, Юлія Плисак, сестри Гураль, Микола Васкул, Влад Яковлєв.

Успіхом відзначилися Івано-Франківські тенісисти  спортивного клубу “AliaS”.  Юлія Плисак посіла друге місце (вікова група до 18 років),  Діана Лубик – третя (до 14 років), Олександр Мондрик також третій серед юнаків (вікова група до 18 років). Честь команди гідно відстоювали Валерія Василишин, Яна Бондарчук, Вікторія Шалахова, Влада Маріяш, Христина Пегейчук, Анна Лубик, Юрій Боднарчук.

Гостра й виснажлива боротьба точилася у кожній з чотирьох вікових груп тенісистів. Якісний теніс продемонстрували фіналісти юнацьких вікових груп до 14 й 18 років. Так, кандидат до команди України Ілля Сарафин переміг Святослава Курилюка, а Влад Яковлєв виграв у  Миколи  Васкула. Сестри Гураль розіграли перше місце у фіналі дівчат до 14 років. Перемогла молодша – Сніжана.

Головний суддя змагань, знаний і досвідчений тренер – Роман Маркіянович Савуляк подякував представникам  команд за участь у Коломийському старті. Фактично він є відбірковим до Чемпіонату й Кубку України з тенісу