Івано-Франківську вручили найвищу нагороду Ради Європи

news-image: Івано-Франківську вручили найвищу нагороду Ради Європи
Сьогодні, 27 жовтня в Івано-Франківську відбулась церемонія вручення найвищої нагороди Парламентської Асамблеї Ради Європи – Призу Європи.

До слова, Франківськ - друге українське місто, яке отримало таке нагороду.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків зауважив, що місто, яке отримує таку нагороду легше виграє конкурси та гранти євросоюзу - це своєрідне кредитне портфоліо для міста, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

"Вважаю що ці отримує за розвиток. За те, що ми маємо мету побудови європейського міста - комфортного міста для проживання та дозвілля. Це відзнака свідчить про те, що Європа бачить, як ми розвиваємось. У нас велика кількість проблем, але європейці враховують як співпрацюють наші університети, громадські організації, як співпрацюють органи місцевої влади з партнерськими містами та інше", - зазначає очільник міста.

Разом з призом міському голові вручили грамоту, медаль і 20 тисяч євро.

Офіційний представник Ради Європи Яак Медісон зауважив, що місто отримало нагороду 24 квітня. Тоді Суперниками Івано-Франківська на фінальній стадії конкурсу були німецькі Бамберг і Мюнстер, італійська Червія, французьке Іссі-ле-Муліно та польське місто Сопот.

"Приз Європи – почесна нагорода, що призначається для того міста, яке найактивніше просуває європейські ідеї. Івано-Франківськ підтримує партнерство з 24 європейськими містами, а тамтешні університети тісно співпрацюють із багатьма іншими навчальними закладами Європи. До того ж, щорічно в місті відбувається чимало заходів із нагоди Дня Європи", - акцентував Яак Медісон.

Довідково: Приз Європи заснований ПАРЄ в 1955 році та вважається найвищою відзнакою організації, яку присуджують окремим містам. Приз складається з пам'ятної статуетки, медалі, диплома та стипендії для організації ознайомлювальної поїздки до Європи для молодих представників міста-переможця.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 28.09.2018 17:48
загрузка...