Іванофранківці пригадали події Майдану і помолились за загиблих

news-image: Іванофранківці пригадали події Майдану і помолились за загиблих
Сьогодні, 21 листопада в Україні відзначають День гідності і свободи.

Кілька сотень франківців спільною молитвою вшанували пам'ять загиблих на майдані, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

"Я був активним учасником двох революцій. Переконаний, що уроки Майдану не можна забувати. Мене дуже тривожить, що нас чекає 9 грудня під час зустрічі Нормандської четвірки. І сьогоднішній захід показує, що з такими речами жартувати не варто. Президенту і суспільству варто зважити, що Москва є підлою і не вірити їх обіцянкам", - переконаний учасник революції Ігор Кінаш.

Незважаючи на холодну погоду, вшанувати пам'ять загиблих на Майдані прийшли багато молоді та пересічних франківців. Дружина учасника АТО Руслана Олійник каже, що не могла сьогодні всидіти дома.

"Це дуже важливо проводити такі заходи і пам'ятати. Там загинули наші сини. З цього дня почалася наша Україна", - каже жінка.

У свою чергу активний учасник двох революцій, очільник Івано-Франківська Руслан Марцінків переконаний що, якби тоді Майдан не скинув режим Януковича і він би протримався ще рік-два, сьогодні ми б жили в зовсім іншій, зросійщеній Україні.

"Я мав можливість бути на самому початку студентського Євромайдану. Потім був розгін студентів і 1 грудня мільйони українців з'їхалися до Києва - це була справді революція гідності. Пам'ятаємо перші спроби розігнати Майдан, автомайдан, криваве Водохреща, яке стало початком немирного майдану. Перші загиблі учасники революції. Опісля "мирний наступ" 18 лютого, коли загинула Небесна сотня. Війна розпочалася саме тоді. Вона стала продовженням тих подій. Так, нам не все вдалося, але від нас залежить, яка буде наша держава", - переконаний мер.

Як зауважила народна депутатка від Івано-Франківська, учасниця Революції гідності Оксана Савчук, минуло вже шість років, а досі ніхто не відповів за злочини проти Майдану.

"Я пригадую ті страшні події. Як люди збирали і приносили все необхідне, як ми стояли пліч-опліч. З того часу минуло вже шість років, а ми досі не знаємо, хто давав наказ розстрілювати людей на Майдані та хто його виконував. Ніхто не покараний", - наголосила нардеп.

До теми: Шість років потому: Як в Івано-Франківську починався Євромайдан

Франківські студенти вшанували пам’ять учасників Революції Гідності

Читайте нас в FacebookTelegram, та Instagram. Завжди цікаві новини!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 21.11.2019 14:27
загрузка...