Іванофранківцям показали нове життя переселенців на світлинах

news-image: Іванофранківцям показали нове життя переселенців на світлинах
Сьогодні, 21 серпня у приміщенні фортечної галереї «Бастіон» відкрили фотовиставку «НаДія. Родина. Спільнота».

Герої світлин – родини зі сходу України та АР Крим, які змушені були тікати від війни. Фото «до» і «після» демонструють, що втратили сім’ї та як почали будувати нове життя, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Координатор проєкту, працівник БФ «Карітас Коломия» Тарас Бучовський наголосив, що світлини покликані об’єднати державу, дати змогу глянути по-іншому один на одного.

«На світлинах - сім’ї з різних регіонів нашої єпархії. Зазначу, це максимально живі фотографії, зроблені під час спілкування. Зараз у нас під опікою 358 таких сімей. Ми хочемо показати, що це такі самі ж люди як і ми, тільки вони потрапили у складні життєві ситуації. Виставка покликана навчити людей приймати один одного»,- пояснює Бучовський.

На фотовиставку завітали діти з родини Візьнюків. Сім’я родом з Краматорська, що на Донеччині. Батьки - Руслан та Оксана виховують трьох дітей.  У 2014 році вони залишили окупований Краматорськ та переїхали до Коломиї. Тут оселилися у квартирі, в якій в далекому дитинстві мешкав Руслан. Поступово сім’я відновлює житло та започатковує власну справу – продаж перепелиних яєць.

Найстарша донька Каріна розповідає, що жити у Коломиї їй дуже подобається. Зізнається, про участь у виставці навіть не здогадувалась.

«Подобається у Коломиї, тут набагато краще, спокійніше та затишніше. Чесно, я навіть у не знала, що беру участь у виставці, дуже приємно»- розповідає дівчина.

Додамо, фотовиставка. «НаДія. Родина. Спільнота» – це другий соціально-мистецький проєкт Міжнародного благодійного фонду «Карітас України».. Виставка демонструє не лише успішні досвіди адаптації сімей до складних змінених умов життя, але й пропагує нові тренди соціального служіння родинам ВПО та іншим людям у потребі та висвітлює нові тенденції розвитку сучасної поліетнічної територіальної громади.

Виставка вже пройшла у Коломиї, після Івано-Франківська світлини поїдуть до
Києва.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 21.08.2019 14:56
загрузка...