“IZI. Іти за Ісусом”. Франківські семінаристи-блогери пояснили, як НЕ треба постити

news-image: “IZI. Іти за Ісусом”. Франківські семінаристи-блогери пояснили, як НЕ треба постити
Двоє семінаристів-п’ятикурсників Івано-Франківської духовної семінарії — Іван Зубрицький та Петро Рабський спеціально для молоді готують відеоролики із відповідями на найактуальніші запитання про віру, церкву, Бога.

Зараз, у час Великого Посту, пропонують для перегляду нове відео про те, як НЕ потрібно постити і взагалі для чого піст, йдеться на сайті Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

"Ідея створювати відео зародилася ще з літа. Не раз бачили, як і всі, хто цікавляться духовною тематикою, як багато за кордоном є блогів, де священики, монахи розповідають простою, зрозумілою мовою про все, що стосується церкви, християнства, цінностей. Тож вирішили, що було б не зле щось схоже зробити й нам", — розповів семінарист Іван Зубрицький.

Свою перевагу хлопці вбачають у тому, що досить наближені до молоді. А вона, як відомо, простіше контактує зі собі подібними, натомість досить обережно і насторожено поводиться зі старшими, особливо, якщо говорити про священиків.

"Стараємося раз у три тижні випускати відео. Звичайно, прагнемо кращої якості, але все поступово. Зараз знімаємо на звичай фотоапарат. Намагаємося відповідати на запитання, які цікавлять молодь. Спершу робимо опитування на своїй сторінці в Інстаграмі, а тоді обираємо тему, до якої було найбільше запитань", — додав семінарист.

Більше відео, а їх є вже сім, можете переглянути на каналі IZI Іти за Ісусом.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 20.03.2019 20:04
загрузка...