Калуські волонтери просять впізнати чоловіка, який викрав собаку з притулку

news-image: Калуські волонтери просять впізнати чоловіка, який викрав собаку з притулку
Вчора, 15 липня близько 17:30 з "Дому Сірка" у Калуші невідомий викрав собаку.

Про це повідомляють на сторінці притулку. За словами працівників, чоловік відкрив ворота та викрав собачку на кличку Честер.

"Безвідповідальність і наглість людей, аж зашкалює!!!!!! Вчора у притулок прийшов невідомий чоловік, переліз через ворота і забрав Честера. Навіщо???? Для чого?????? Як так можна???? Незакривши ворота( про наслідки гризні собак провчимо....), вийшов і пішов...",- йдеться в дописі.

Сьогодні вранці собаку знайшли у траві поблизу притулку. Зараз Честер виходить зі стресу. Волонтери розповідають, що пес трусився від страху, притулявся до землі, скавулів, а працівників взагалі не впізнавав. Заяву до поліції написали.

"От скажіть, для чого було брати собаку???? Що з ним робив цей чоловік важко подумати. Просимо усіх , хто володіє інформацією, або ж знає чоловіка на відео, де проживає, допоможіть знайти, щоб це не повторилося. На правій руці у нього татуювання, був у нетверезому стані. Ми надіємось, що ви допоможете віднайти його, а далі справа за нами та поліцією",- просять волонтери.

Номери телефону - 0950967926, +380(95)7517122.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 16.07.2019 12:45
загрузка...