Канадські військові навчають прикарпатських колег

news-image: Канадські військові навчають прикарпатських колег
На території Навчального центру Національної гвардії України «Старий Лисець», що на Івано-Франківщині, розпочались заняття з особовим складом інженерних підрозділів та інструкторів з бойової та спеціальної підготовки.

Інструктори групи інженерної підготовки Об’єднаної оперативно-тактичної групи ЗС Канади в Україні (JTF-U) ознайомлять військовослужбовців Національної гвардії з курсом по мінній безпеці.

Курс передбачає як теоретичні, так і практичні заняття.

«Даний курс розрахований не тільки для військовослужбовців інженерних підрозділів, але й для інших військових. - розповідає майстер капрал Генрік Ґевремо-Меґі, - Ці знання дають можливість ознайомити слухачів з мірами безпеки під час роботи з різними видами мін, у разі їх виявлення, або виявлення саморобних вибухових пристроїв. Наше завдання передати свій досвід роботи з вибуховими пристроями, який ми отримали під час перебування в Афганістані, Іраку та в інших миротворчих місіях».

Здебільшого навчальний курс розрахований на виявлення небезпечних вибухових пристроїв. Такі заняття заплановані під час проведення практичної фази під керівництвом капрала Фредеріка Робітай.

JTF-U (Joint Task Force-Ukrain) - є частиною навчально-тренувальної місії UNIFIER Канадських Збройних сил для підтримки сил безпеки України. Незабаром такі заняття відбудуться на Львівщині.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 24.07.2019 08:34
загрузка...