Кандидат у нардепи Реведжук каже, що на біді у Космачі піаряться шістки олігархів

news-image: Кандидат у нардепи Реведжук каже, що на біді у Космачі піаряться шістки олігархів
Відомий журналіст родом з Гуцульщини, а нині кандидат у народні депутати України Роман Реведжук в ефірі телеканалу заявив, що катастрофічна ситуація з дорогами у селі Космач – це вина місцевої влади. І кошти на її вирішення неодноразово виділялися з державного бюджету.

Однак, за його твердженням, на вирішенні проблеми горян у передвиборчій гонці намагаються зробити собі піар та заробити політичні бали кандидати, які й попередні 5 років пропри те, що мали відповідні важелі впливу, про цю проблему не згадували.

Відтак, Роман Реведжук заявив, що має відповідну документацію, що підтверджує факти відмивання коштів через підставні фірми. Тож за даними фактами готує відповідні звернення до антикорупційних органів.

«В процесі децентралізації в Україні дали можливість на місцевому рівні місцевим радам будувати дороги, займатися розвитком своєї громади. Це Космацька ОТГ. Космач – одне із найбільших сіл в Європі, розташоване на Гуцульщині. Місцевий голова ОТГ спихає на центральні владу, що він не має можливості робити дороги, бо в нього нема місцевого бюджету, а по цих документах – це 22 мільйони гривень субвенції з часу створення Космацької ОТГ з 2016 року. Сьогодні сталася трагедія – відрізане село з одного боку від комунікацій, бо провалилася дорога. Йдуть вибори і кандидати розповідають із солодкими обіцянками, що йдуть до влади, щоб будувати людям дороги. Так от у мене на 89 окрузі партія Слуга народу висунула вигідного кандидата, зручного, слабкого, який допомагає іншому кандидату з поля олігарха Коломойського виграти вибори для того, щоб у результаті зробити гуцулів рабами, повирубувати ліси. Я зараз апелюю і до того кандидата, який там є, він зараз депутат обласної ради по тому округу. Не варто зараз розповідати солодких обіцянок, а потрібно зайнятися своєю безпосередньою роботою і сказати людям: «Я за цих 5 років нічого не зробив, займався розвитком власного бізнесу в обоймі олігарха Коломойського. Я не готовий більше йти до влади тому, що я є бездієвий у цій владі»», - порадив депутату обласної ради Роман Реведжук.

Читайте також: На Косівщині через дощі просів міст

Тим часом у Космачі людям урвався терпець і вони вже готові до радикальних дій у разі не проведення ремонтних робіт. Якщо протягом найближчого часу не почнуться вживатися заходи по ремонту мостів та доріг люди обіцяють приїхати до обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, що висуванцем від групи Приват на 89 окрузі вважається наближений до О. Шевченка Дмитро Сіреджук.

До теми: ЦВК зареєструвала кандидатами до парламенту ще 23 прикарпатців

Мажоритарка у 89 окрузі: Хто збирається у Верховну Раду від Снятинщини?

 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 26.06.2019 17:30
загрузка...