Комунальники взялися облагороджувати занедбане озеро на Слави Стецько

news-image: Комунальники взялися облагороджувати занедбане озеро на Слави Стецько
На початку травня мешканці вулиці Слави Стецько на сесії міської ради звернулися до депутатів з проханням виділити кошти на облагородження місцевого озера.

За словами людей поруч озера є дитсадок і школа, тож їм дуже хочеться, щоб це озеро стало гарним місцем де можна відпочивати з сім’єю. Вислухавши звернення міський голова Руслан Марцінків доручив директору Департаменту комунального господарства Михайлу Смушаку разом з депутатами від округу опрацювати питання.

І ось наприкінці жовтня на озері почалися перші роботи з облагородження. Як повідомив в розмові з кореспонденткою Бліц-Інфо Михайло Смушак, його департамент розробив проект реконструкції і облагородження водойми.

"Ми передали його Департаменту капітального будівництва. Цього року їм виділили кошти на освітлення", - каже головний комунальник.

Водночас очільник Управління капітального будівництва Роман Галіпчак зауважив, що цьогоріч вони зроблять тільки освітлення, а наступного візьмуться за решту робіт з облагородження.

"До кінця року ми закінчимо всі роботи з освітленям, щоб там більше не збиралися нетверезі компанії, і люди могли прогулятися навіть увечері. Більше цьогоріч ми нічого не встигнемо зробити, адже тільки минулого місяця отримали проект. Окрім того кошти нам виділили тільки на освітлення. Наступного року будемо облагороджувати територію, чистити озеро",- каже Галіпчак.

Фото ‎Mykola Panko.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 13.11.2018 19:49