Королик закликав прикарпатців не бути пасивними, а реагувати на виклики у владі

news-image: Королик закликав прикарпатців не бути пасивними, а реагувати на виклики у владі
Сьогодні, 12 липня в Коломиї відбувається виїзна сесія Івано-Франківської обласної ради, присвячена культурі.

Тож, депутати аналізуватимуть розвиток театрального та музичного мистецтв і музейної справи. Відтак, планується розглянути шістнадцять питань, присвячених здобуткам, проблемам та перспективам театрального та музичного мистецтва, музейної справи на Івано-Франківщині.

Перед початком розгляду питань порядку денного депутатам дали час для виступів. Депутат Івано-Франківської облради, голова фракції ВО «Свобода» Михайло Королик закликав прикарпатців у цей непростий час тримати руку на пульсі і вчасно реагувати на нові виклики.

«Після виборів ми отримали президента, який робить незрозумілі для більшості кроки. Він декларує, що прагне Європи і щоб кожен українець почував себе добре, втім його перші кроки заставляють нас мобілізувати всі сили. Ми маємо усвідомити, що тільки від нас залежить, в якій країні ми будемо жити завтра. Тому звертаюся до прикарпатської громади: ми завжди стояли на варті українських цінностей. Коли Янукович був президентом ми виходили на сотні акцій протесту, щоб зупинити те беззаконня», - пригадав депутат.

Відтак, Михайло Королик закликав громаду не бути занадто толерантними, а у разі протиправних дій керівництва держави об’єднуватися і висловлювати протест.

«Якщо ми будемо реагувати на ті чи інші події адекватно, влада буде розуміти, що щось робить неправильно. Так ми зможемо випереджувати події і не допускати розвитку негативного сценарію в Україні. Сподіваюся, що влада буде прислуховуватися до людей, які хочуть, щоб українська мова була єдиною державною в Україні, щоб цінували нашу історію, культуру. Важливо, щоб влада відчувала якою важкою була дорога до незалежності, щоб ми її не втратили. Тому сподіваюся що ми будемо тримати руку на пульсі  і не допустимо, щоб в нашій державі зникло все українське. Україна була, є і буде!», - підсумував свободівець


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 12.07.2019 14:40
загрузка...