Корупція в оборонці: неякісні продукти вартістю понад 15 мільйонів гривень

news-image: Корупція в оборонці: неякісні продукти вартістю понад 15 мільйонів гривень
СБУ викрила корупційну схему поставок неякісних продуктів Міноборони.

Про це повідомляє прецентр СБ України.

Співробітники Служби безпеки України викрили схему поставок неякісних продуктів для потреб Міністерства оборони. Встановлено, що для формування «Недоторканого Запасу продовольства» Збройних Сил України, комерційна структура поставила майже сто вісімдесят тонн м’ясних консервів загальною вартістю понад п’ятнадцять мільйонів гривень.

Після встановлення непридатності поставленої партії продуктів до вживання, для уникнення відповідальності посадові особи ЗСУ вступили у змову з підприємцем для заміни харчової продукції на якісну. У той же час непридатні для вживання консерви посадовці планували використати для харчування особового складу ЗСУ, зокрема у районі проведення операції об’єднаних сил.

У ході спецоперації співробітники СБ України попередили загрозу нанесення шкоди життю та здоров’ю військовослужбовців ЗС України, а також задокументували факт розтрати бюджетних коштів оборонної сфери в особливо великих розмірах.

Наразі тривають слідчі дії на території військових частин ЗСУ, в офісних і складських приміщеннях комерсантів причетних до протиправної діяльності.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 19.07.2019 14:50
загрузка...