Краса тіл і грація: Українська збірна виборола “бронзу” на ЧС зі спортивної аеробіки

Спільними зусиллями українські атлети розділили зі збірною Мексики 8-9 місця загальнокомандного заліку.

У Португалії відбувся чемпіонат світу зі спортивної аеробіки серед дорослих. Загалом участь у змаганнях взяли 287 спортсменів з 34 країн.

Україну представляла національна збірна у складі 14 спортсменів, повідомляєСпортивний комітет України.

Змагання відбувались у наступних видах програм: індивідуальні виступи (жіночі та чоловічі), змішані пари, змішані трійки, групи (п’ять осіб) та командна аеробіка (аеростеп та аероденс по вісім осіб).

Найкращий результат продемонструвала українська вісімка у змаганнях з аеростепу — дівчата дійшли до фіналу та здобули бронзову медаль.

В індивідуальних виступах Анастасія Ісаєнко посіла 11 місце серед 43 претенденток на перемогу. У змішаних групах “синьо-жовті” стали чотирнадцятими, а в парах — п’ятнадцятими. В трійках наші спортсмени посіли 28 місце.

Спільними зусиллями українські атлети розділили зі збірною Мексики 8-9 місця загальнокомандного заліку та увійшли в топ-10 країн планети.