Київські медики цілу ніч пришивали руку франківцю, яку йому відрізало станком

news-image: Київські медики цілу ніч пришивали руку франківцю, яку йому відрізало станком
Спеціалісти інституту ім. Шалімова спільно з Івано-Франківської міської клінічної лікарнею №1 врятували руку франківцю, яку він тяжко травмував під час роботи на деревообробному станку.

В березні в Івано-Франківську МКЛ №1 доставили пацієнта з важкою травмою лівої руки, яку отримав під час роботи на деревообробному станку. Франківця в екстреному порядку взяли в операційну, де виявили травматичну ампутацію (відчленування) китиці на рівні нижньої третини передпліччя. Всі анатомічні структури були пересічені. Про це йдеться на сторінці лікарні №1.

Хворому провели протишокову терапію, відновили кровотік шунтуванням судин, кисть обклали холодовими елементами. Після узгодження із спеціалістами інституту ім. Шалімова, чоловіка реанімобілем доставили в Київ через 10 годин після травми. Спеціалізована бригада провела органозберігаючу операцію, яка тривала цілу ніч (12 годин).

Своєрідний пацієнт проходить черговий етап реабілітації. Завдяки організованій, кваліфікованій і злагодженій роботі лікарів (травматологів, хірургів МКЛ №1, працівників швидкої допомоги, спеціалістів інституту ім. Шалімова) вдалося створити чудо, відновити руку пацієнту.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 15.05.2019 13:49
загрузка...