Маленькі франківці разом з Папою молилися вервицю

news-image: Маленькі франківці разом з Папою молилися вервицю
В багатьох храмах УГКЦ 18 жовтня відбулася молитва на вервиці в якій в’язали участь діти, молодь та дорослі.

Цього осіннього дня також діти Архікатедрального Собору разом із своїм Архієреєм Архієпископом і Митрополитом Володимиром Війтишином у супроводі духовних наставників, отців Архікатедрального Собору Воскресіння Христового на чолі з митр. прот. Юрієм Новіцьким молилися вервицю, розважаючи страсні таємниці. Про це повідомляється на сторінці Катехитична школа "Воскресіння".

Кожне «Богородице Діво», яке інколи невміло, вимовляли дитячі уста линуло до неба і молило про мир для нашої батостраждальної України та цілого світу. Отці святої Церкви і діти, що ледве вміють читати, об’єдналися в єдиній молитві до своєї небесної матері і просили про святість священичого служіння для єпископів, священників, монахів і монахинь, а також тих, які готуються до священства - для семінаристів.

У своєму пастирському слові Архієрей звернувся до присутніх і заохотив усіх не випускати із рук вервицю. «Вона на щодень має бути у ваших долонях. Це наймогутніша зброя проти усякого зла та нещастя. З цією зброєю люди відстоювали свою гідність на Майдані і перемагали. З цією зброєю наші воїни сьогодні захищають наші кордони. З цією зброєю ми щоденно маємо боротися за мир. Цю зброю до рук можуть, і мають узяти усі, і дорослі і діти.»

Завершилася перша, але не остання спільна молитва на вервиці Архієрейським благословенням та складенням до стіп Божої Матері білих лілій, які є символом чистоти та святості.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 19.10.2019 12:46
загрузка...