Марцінків показав голові ОДА, як будують новий міст на Пасічну

news-image: Марцінків показав голові ОДА, як будують новий міст на Пасічну
Сьогодні, 12 серпня голова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль та міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків завітав на Пасічну.

Тут посадовці оглянули стан будівництва нового мосту, інформує кореспондентка Бліц-Інфо. 

Руслан Марцінків наголосив, що міст складається з трьох частин. Зараз робота зосереджена на першій частині - конструкції мосту. Далі робитиметься розв’язка та будівництво дороги на вулиці Хіміків. Втім, скільки вартуватиме дорога - ще невідомо.

Натомість Денис Шмигаль поцікавився чи затверджений проєкт, та чи проводилась експертиза.

На це начальник управління капітального будівництва (УКБ) Роман Галіпчак пояснив, якщо будуть кошти, то міст цьогоріч з’єднають. 

«Ми спершу будуємо міст. Є шанс, що конструкцію мосту цьогоріч встановлять, але ще потрібні кошти. Залишилось заґрунтувати, помалювати, зробити водовідведення та асфальтне покриття. Гарантія мосту - 80 років»- пояснює Галіпчак.

Як зазначив Галіпчак, що міст матиме у ширині 14 метрів, проїжджа частина -9,5 метрів, дві смуги руху - по 3,75 метрів.

У свою чергу Денис Шмигаль наголосив, що міст важливий не лише для міста, але й області. Тож, щоб закінчити об’єкт якнайшвидше, потрібна державна підтримка.

"Я готовий підтримувати. Попередньо ми домовлялись з мером про виділення 150 мільйонів гривень, далі робота з кабінетом міністрів»- зазначає голова ОДА.

До теми: Дайте хоч 150 мільйонів. Марцінків попросив Зеленського допомогти добудувати міст


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 12.08.2019 14:35
загрузка...