Медуніверситет запрошує на виставу про пекло війни “Голоси”


У понеділок, 25 листопада, о 17.00 в рамках відзначення річниці подій на Майдані Івано-Франківський національний медичний університет запрошує студентів, викладачів, медиків та громадськість міста на виставу «ГОЛОСИ».

Цією виставою автори хотіли розповісти історії конкретних бійців та нагадати суспільству, що війна триває. Наприклад, Андрій Лоза родом із Бахмута Донецької області. До початку бойових дій працював у сфері ресторанного сервісу. У 2014 році вступив до лав батальйону Січ, служив до 2018-го. Театральний досвід для нього – дебютний. Через виставу хоче донести правду про війну і те, що їй передувало, пише Репортер.

“Це чи не перша в Україні постановка, у якій на сцену виходять не актори, а люди з фронту: дівчата і хлопці, які стояли і продовжують стояти на захисті країни від ворога. Сцена для них – це те ж поле бою. Вони не грають, а живуть. Знову проживають пекло війни…” – йдеться в анонсі.

Підготували виставу на базі Франківського драмтеатру у межах проєкту «Творчі резиденції для бійців» від благодійного фонду «Творча криївка».

Кількість місць обмежена.  Зголошуватись можна за номерами: 0(66)3553531, 0(97)6736807.

“Майдан, Дебальцево, Іловайськ, Донецький аеропорт, жахіття полону… На сцені страшна правда сьогодення, від якої не втекти, яка не залишає місця для байдужості чи непричетності. Вистава є спробою збудувати місток між суспільством й тими, хто воював, хто віддав своє життя за мир і спокій”, – йдеться в анонсі.

«Наша вистава — це спроба дослідити еволюцію людини на війні та поза нею. Це спроба донести думку про те, що війна не зникла», – кажуть бійці.

Режисер вистави – вветеран війни на Донбасі, телеведучий, режисер театру і телебачення Євген Степаненко.