Мешканці Івано-Франківського геріатричного пансіонату просять про допомогу

news-image: Мешканці Івано-Франківського геріатричного пансіонату просять про допомогу
У Івано-Франківську триває голосування за проекти «Бюджету участі». Серед проектів і облаштування реабілітаційно-відпочинкової зони «Живи на повну!» на території Івано-Франківського геріатричного пансіонату.

На сьогоднішній день у Івано-Франківському геріатричному пансіонаті проживає близько 200 мешканців (які є жителями м. Івано-Франківська) – людей похилого віку та осіб з інвалідністю, та працює 109 осіб персоналу.

Жителів пансіонату відвідують гості – рідні, друзі, знайомі, волонтери, які залюбки проводили б з ними час на свіжому повітрі. На даний час територія пансіонату потребує благоустрою, оскільки кількість відпочинкових місць є недостатньою.

«Наші підопічні не мають можливості відвідувати парки, сквери. Ми хочемо надати їм змогу комфортно відпочивати, тому плануємо в зоні перед будівлею пансіонату, де ростуть 40-50-річні дуби, сосни, смереки, встановити два шахові столи, тенісний бетонний стіл, лавочки, доріжки – рекреаційну зону. Добро можна творити дуже просто – проголосувавши на сайті МВК за наш проект», – розповідає директор геріатричного пансіонату Віталій Яворський.

Проголосувати за проект можна за посиланням.

До теми: Лабіринт, кабінет Lego та благоустрій: Які ідеї подавали франківці на Бюджет участі

У франківській гімназії хочуть зробити тренувальний веломайданчик

Франківців закликають підтримати проект створення юридичного телебачення

Читайте нас в FacebookTelegramInstagram та TwitterТільки найважливіші новини!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 25.04.2019 17:17
загрузка...