Мешканці Татарова і Ворохти вимагають об'єднати їх в одну ОТГ

news-image: Мешканці Татарова і Ворохти вимагають об'єднати їх в одну ОТГ
Мешканці Татарова та Ворохти вийшли на пікет, бо хочуть об'єднатися в одну громаду, а не ввійти до складу Яремчанської ОТГ.

Зокрема, заступник селищного голови Ворохти Юрій Галик каже, що Яремче за 30 кілометрів, а за нормами центр ОТГ має бути не далі як за 20 км, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.  

Тож люди прийшли на сесію обласної ради і звернулися до голів ОДА і облради з проханням посприяти у вирішенні цього питання. 

"З початку 2014 року ми буди включені в перспективний план, як окрема громада. В нас є все необхідне: пожежна частина, амбулаторія, школа і т.д. Татарівська громада вирішила об’єднатися з нами. Це є процес добровільного об’єднання, тож ми хочемо об’єднатися з Татаровом", - сказав Галик.

Опісля передав голові ОДА Денису Шмигалю лист-звернення, що обидві громади хочуть об'єднатися. Денис Шмигаль пообіцяв ще раз розглянути документи, та посприяти в об'єднанні, якщо громада спроможна. Втім, каже, що шість громад не мають страждати через дві. І визначення "спроможності" включає понад 20 пунктів. 

Водночас голова обласної ради Олександр Сич зауважив, що облрада згідно законодавства достатньо віддалено була причетна до процесу формування громад. Все готували в ОДА і подавали депутатам до відома, або й заднім число вимагали затвердити створені громади.

"Це було хоч якесь наближене поняття того, що облрада впливала. Сьогодні ВР усуває нас й від цього процесу. Я можу сказати, що ми почули вас, але не маємо повноважень допомогти. Думаю, що рішення прийматимуть на рівні Кабміну. Рекомендую вам донести вашу точку зору до депутата Верховної ради від вашого округу, адже саме він може вплинути", - сказав Сич.

До слова, на сесію також прийшли й люди, які виспупають за єдину об'єднану громаду із центром в Яремче.

Читайте нас в FacebookTelegram, та Instagram. Завжди цікаві новини!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 15.11.2019 12:19
загрузка...