Мешканці Яремче розпочали збір підписів, щоб відновити мобільний зв'язок

news-image: Мешканці Яремче розпочали збір підписів, щоб відновити мобільний зв'язок
На Прикарпатті, у місті Яремче, створили ініціативну групу, яка збирає підписи під вимогою до міської ради, аби та переглянула своє рішення про розірвання договорів, відповідно до яких були встановленні базові станції мобільних операторів.

Про це сьогодні, 31 жовтня, повідомив власкор IA ZIK.

У коментарі IA ZIK координатор ініціативної групи «Яремче-2025» Віктор Загреба розповів, що більшість мешканців  розуміють, що це абсурд. «Вже йде збір підписів і листів від громадських організацій до міської ради», – каже Загреба.

За його словами, вишки мобільних операторів на тому місці нікому не шкодили, адже є всі документи, наукові висновки та санітарні заміри. Останню інспекцію проводили цієї весни, і ніяких проблем не було виявлено.

До теми: Яремче повністю відмовилось від мобільного зв‘язку


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 31.10.2013 15:55Яремчанка
00.00.0000 00:00
Дорогі Яремчани, Українці! Все Яремче вирішує одну велику проблему, проблему мобільного зв’язку. Заступник головного лікаря сказав у новинах що вишка не впливає на здоров’я, а люди як хворіють так і продовжують хворіти. На підставі чого він зробив такі висновки? Де факти? Яремчанці, дехто каже, що люди нічого не варті, а вони будуть ходити королями, та нажаль усі люди смертні. Чому відповідні служби не перевірить хто дав дозвіл на встановлення вишки і чи вишка відповідає всім нормам та поставить крапку в цій ситуації?

загрузка...