Мешканців Калущини, які самі ремонтували дорогу обласного значення, можуть покарати

news-image: Мешканців Калущини, які самі ремонтували дорогу обласного значення, можуть покарати
Бездоріжжя на Україні –— вічна тема. Від безвиході люди, не дочекавшись дорожників, своїм коштом та власними силами лагодять аварійні дороги.

Якщо підсипати ями на вулиці можна без дозволу, то латати траси обласного значення — поза законом, їх за це можуть покарати, йдеться в сюжеті  Фактів ICTV.

На Прикарпатті люди розігрівають паяльною лампою асфальт і розбивають його на друзки. У Новиці Калуського району дорогу ремонтують власними силами. Інструменти невибагливі – кувалда та паяльна лампа. Самі закупили холодний асфальт та заправили газові балони. Люди впевнені: роблять краще, ніж дорожники.

Ростислав, житель Новиці, розповідає, що залучили до роботи кадровиків дорожньої служби, які на пенсії:

"...вони нам трошки підказали. Доступна інформація є в ютубі. Навіть хочу похвалитися, що, можливо, в деякій мірі краще спрацювали, як зараз працюють теперішня дорожня служба. Ремонтували, коли не було дощу".

Не лише краще, а й дешевше. Два кілометри покриття полатали за чотири тисячі гривень. До збору грошей долучилися навіть сторонні. Микола Когут, житель Добровлян, зауважує:

"Люди зупинялися, водії автобусів зупинялися, прості мешканці наших сіл, які допомогли хоча би фінансово. Не кожен мав можливість своєю працею допомогти".

У сільській раді ініціативу людей вітають, бо дорога справді аварійна. А ось фінансово допомогти не можуть, бо лагодити такі дороги не мають права. Ця дорога — обласного підпорядкування. 

 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 20.03.2019 21:26
загрузка...