Модернізація інфраструктури є головною передумовою розвитку регіонів

news-image: Модернізація інфраструктури є головною передумовою розвитку регіонів
У рамках проведення Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка було обговорено питання у галузі дорожньої інфраструктури.

Глава держави наголосив на важливості проведення аудиту якості будівництва автомобільних доріг в Україні.

«Друзі мої, це має бути не лише справою Порошенка. Це спільна справа і ми постійно маємо про це говорити. Тому я повністю підтримую вчорашнє рішення Уряду про аудит як якості, так і процедури», - зазначив Президент.

Зокрема, перебуваючи на Івано-Франківщині для участі в Раді регіонального розвитку, міністр інфраструктури України Володимир Омелян взяв участь у секторальній зустрічі із першим заступником голови облдержадміністрації Марією Савкою та керівництвом Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області щодо обговорення стану та перспектив реалізації інфраструктурних проектів на Прикарпатті.

«Модернізація інфраструктури є головною передумовою розвитку регіонів і формування заможних місцевих громад. Реформи, підтримані Президентом України, працюють ефективно. Свідчення тому – розвиток автодорожньої галузі протягом останніх чотирьох років. Дорожній фонд дозволяє нам активно розбудовувати мережу автошляхів. Також ми почали відновлювати мости, які є елементами критичної інфраструктури Західної України», – сказав Володимир Омелян.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 22.03.2019 13:40