Моніторинг вод і екологічні проблеми: У Франківську засідала басейнова рада Дністра

news-image: Моніторинг вод і екологічні проблеми: У Франківську засідала басейнова рада Дністра
У п’ятницю, 13 грудня в Івано-Франківську члени басейнової ради Дністра провели своє чергове засідання.

Під час засідання розглянули ряд важливих питань щодо виконання пунктів плану управління річковим басейном на 2019 рік, йдеться на сторінці Дністровське БУВР.

Зокрема заступник голови басейнової ради, начальник Дністровського БУВР Роман Михайлюк наголосив, що Держводагентством створена дорожня карта розробки плану управління річковим басейном Дністра на 2019 рік.

"Всі передбачені на цей рік пункти плану ми виконали. Визначені водні масиви та їх типологія, описаний район річкового басейну, проаналізовані антропогенні впливи, створений реєстр зон, що охороняються, розроблена програма моніторингу. Загалом на кожен рік розписані основні заходи і в 2024 році маємо подати План управління річковим басейном на затвердження Кабміну",- сказав Роман Михайлюк.

Водночас експерт ГЕФ Олексій Ярошевич презентував присутнім результати проведеного аналізу основних антропогенних навантажень, результати скринінгу поверхневих вод, та розповів про розробку програми моніторингу і створення зон, що охороняються.

Окрім того, консультант ОБСЄ Ірина Ніколаєва підняла проблему хвостосховищ та недопущення надзвичайних ситуацій на них.

На завершення прийняли пропозиції до роботи басейнової ради на 2020 рік.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 15.12.2019 13:30
загрузка...