Михайло Вишиванюк: "Рогатинський та Тисменицький райони тримають першість в області щодо реалізації проектів за участі громади та при підтримці влади"

news-image: Михайло Вишиванюк: "Рогатинський та Тисменицький райони тримають першість в області щодо реалізації проектів за участі громади та при підтримці влади"
На цьому наголосив голова Івано-Франківської ОДА Михайло Вишиванюк під час засідання колегії.

«Президент України поставив чітке завдання щодо активізації взаємодії між органами виконавчої влади і органами місцевого самоврядування задля зміцнення економічного потенціалу територій. Наприклад в Рогатинському та Тисменицькому районах робота щодо реалізації проектів за участі громади при підтримці влади ведеться дуже активно, а от інші поки що пасуть задніх», – наголосив Михайло Вишиванюк.

Також очільник Прикарпаття порекомендував керівникам районів звернути більше уваги на співпрацю з громадами та наголосив, що необхідно підтримувати ініціативи мешканців Прикарпаття.

«Успішний розвиток території можливий лише там, де є активна співпраця громади та підтримка влади», – підкреслив голова ОДА.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 24.10.2013 12:02
загрузка...